درباره گروه معماری حسام سلیمانی (آرت دیزاین)

سلام؛ به گروه معماری حسام سلیمانی خوش آمدید.

ما اینجا در گروه آرت دیزاین با مدیریت حسام سلیمانی، گرد هم آمده ایم تا محیط زندگی و کار شما را به مکان هایی زیبا با کاربری بهتر تبدیل کنیم. تیم ما سالهاست با دانش خود در علم طراحی داخلی به خلق دیزاین های متفاوت و جذاب برای محیط های تجاری و مسکونی مشغول است.

تیم ما با تکیه بر خلاقیت خود اقدام به طراحی محیط هایی با فضاهای بهینه و دلنشین کرده است. ما محیط های تجاری یا مسکونی، که نیازمند بازسازی یا طراحی مجدد هستند را طبق آخرین متدهای طراحی داخلی دیزاین می کنیم.

برای مثال ما در طراحی ویلا بسیار خلاقانه عمل کرده ایم و نمونه های موفقی در این زمینه در کارنامه ما وجود دارد. همچنین طراحی های صورت گرفته در محیط های تجاری نیز با اقبال مشتریان ما همراه بوده است.

با مشاهده پروژه های ما متوجه تفاوت در متریال استفاده شده و همچنین زیبایی و تعهدی که در پروژه وجود داشته است، خواهید شد.

متریال استفاده شده در پروژه های ما از بهترین مواد موجود در بازار است چرا که ما اعتقاد داریم پاسخ اعتماد شما تنها زیبایی و کیفیتی است، که ارائه می دهیم.خط مشی ما همیشه این بوده است که هویت تیم ما در اعتماد شما خلاصه می شود.

علاوه بر طراحی و دیزاین مکان های تجاری و مسکونی ما در گروه آرت دیزاین در زمینه تولید انواع مبل چرم نیز فعالیت داریم. تولید مبلمان چرم با بالاترین کیفیت یکی از رویا های ما بوده است که آن را محقق کرده ایم. چرم استفاده شده در این مبلمان چرم طبیعی است که زیبایی خاصی به مبل ها می بخشد. دوخت بی نظیر این مبلمان یکی دیگر از نقاط قوت این محصولات است.

ما در مسیر رشد و محقق کردن اهداف خود هستیم و در این راه به حمایت و نظرات سازنده شما نیازمند ایم.

Close Menu